.

כמעט שם! אנא מלא את הטופס לגישה מידית!

מלא את הטופס ותוכל להתחיל מיד!

מכירים את זה שאתם נכנסים - לבית מלון , ספא , חנות אופנה ?

בניין שמריח טוב ! ורק רוצים להישאר?

בדיוק את התחושה הזו אנחנו רוצים לספק לכם !!!

 

אנחנו בפרפקט שירותי בישום מאמינים שהריח עושה את ההבדל

 

מבשם אוויר חשמלי

מערכות ריח מקצועיות לפתרונות בישום

אוורור החלל והימנעות מריחות לא נעימים בטכנולוגיה מתקדמת

מבשם אוויר עצמאי או מבשם אוויר משולב במערכת מיזוג האוויר הוא מפיץ הריח החשמלי היעיל ביותר. הוא נמצא בשימוש בבתי מלון, קניונים, בתים משותפים . במפיץ ריח חשמלי כזה מותקן בקר ממוחשב המאפשר לתכנת את עוצמת הריח לפי הצורך וגם את השעות בהן יפעל, כך שכאשר אין פעילות בחלל הוא לא יעבוד כלל. המבשם העצמאי הוא הדגם המשוכלל ביותר של מפיצי הריח חשמליים והשליטה בו נעשית על ידי אפליקציה ייעודית המותקנת במכשיר הטלפון הנייד. האפליקציה גם מאפשרת לקבל דוחות לגבי תפקוד המכשיר בזמן אמת, כך שניתן לשנות את התכנות שלו בכל רגע נתון.

 

 אנחנו בפרפקט שירותי בישום מספקים פתרונות בישום אוויר בטכנולוגיה מתקדמת על ידי מבשם אוויר עצמאי חשמלי אשר עובד באמצעות אידוי של 100% תמציות שמן שמתערפל בחלל החדר.

היתרון הבולט ביותר של שיטת האידוי הוא האפקט שנוצר בחלל החדר.פיזור הריח בחלל נעשה בצורה מבוקרת ומדודה, כך שלא יתכן מצב של "עודף ריח" המהווה מפגע בעצמו.

 

הידעת? חוש הריח הוא בעל תפקיד חשוב לאיכות החיים. הוא מענג, ומאפשר להגיב לסובבים אותנו, משפיע על מצב הרוח ועל רצוננו לשהות בקרבת אנשים, או לא.

 

אנחנו בפרפקט שירותי בישום מאמינים כי אין כמו יחס אישי ומתן שירות מקצועי , אנו עובדים עם החומרים הטובים ביותר ולא מתפשרים על איכותם.

אנו מלווים את לקוחותינו לאורך כל הדרך ונעזור לכם להגיע לריח המתאים לכם בדיוק .

מנסיונינו למדנו שלכל אווירה יש את הסיפור שלה, אנחנו רק צריכים לעזור לכם לספר את הסיפור שלכם!

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.